Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MARJATTA SARASALO (född 1930): "Tre musor", signerad Marjatta Sarasalo, 239/360, färglitografi, ca 55x53 cm
Ej examinerad ur ram
742696
2020-03-04
Gör en kostnadsfri värdering här