Marjatta Sarasalo färglitografi
Klubbat för:
650 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
MARJATTA SARASALO (född 1930): "Tre musor", signerad Marjatta Sarasalo, 239/360, färglitografi, ca 55x53 cm
Kuntoraportti
Ej examinerad ur ram
742696
Päivämäärä:
2020-03-04