Vjeteslav kliuchnikov oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Gårdsmotiv från England, Kliuchnikov, daterad atergo 206, olja på duk, ca 65x100 cm

742705

2020-02-27