Örsjö bordslampor
Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSLAMPOR, 1 par, "Klubban", 1900-talets andra hälft, Örsjö, mässing, etikettmärkta, reglerbar, ljusskärmens längd ca 25, höjd ca 48 cm
Ej funktionstestade, SAV kan ej garantera funktionen, smärre repor
742713
2020-02-27