Örsjö bordslampor

Örsjö bordslampor
Örsjö bordslampor
Örsjö bordslampor
Örsjö bordslampor
Örsjö bordslampor
Örsjö bordslampor

Klubbat för:

5 800 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

BORDSLAMPOR, 1 par, "Klubban", 1900-talets andra hälft, Örsjö, mässing, etikettmärkta, reglerbar, ljusskärmens längd ca 25, höjd ca 48 cm

Zustandsbeschreibung

Ej funktionstestade, SAV kan ej garantera funktionen, smärre repor

742713

2020-02-27