Böhlmarks bordsarmatur
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, Böhlmarks, stomme i lackerad mahogny, skärm i lackerad metall, fot och detaljer i mässing, höjd ca 48 cm
Slitage och märken, strömbrytare och textilkabel skadad
742716
2020-02-29