Böhlmarks bordsarmatur

Böhlmarks bordsarmatur
Böhlmarks bordsarmatur
Böhlmarks bordsarmatur
Böhlmarks bordsarmatur
Böhlmarks bordsarmatur
Böhlmarks bordsarmatur
Böhlmarks bordsarmatur
Böhlmarks bordsarmatur

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, Böhlmarks, stomme i lackerad mahogny, skärm i lackerad metall, fot och detaljer i mässing, höjd ca 48 cm

Slitage och märken, strömbrytare och textilkabel skadad

742716

2020-02-29