Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VASER, 1 par, porslin, Kina, sent 1800-tal, dekor i famille rose av olika blommor, höjd 37 cm
Smärre slitage. Bränningsdefekter.
742723
2020-03-08
Gör en kostnadsfri värdering här