Vaser, ett par, sent 1800-tal, Kina

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VASER, 1 par, porslin, Kina, sent 1800-tal, dekor i famille rose av olika blommor, höjd 37 cm

Smärre slitage. Bränningsdefekter.

742723

2020-03-08