Damskrivbord 1800-talets slut

Damskrivbord 1800-talets slut
Damskrivbord 1800-talets slut
Damskrivbord 1800-talets slut
Damskrivbord 1800-talets slut
Damskrivbord 1800-talets slut
Damskrivbord 1800-talets slut
Damskrivbord 1800-talets slut
Damskrivbord 1800-talets slut
Damskrivbord 1800-talets slut
Damskrivbord 1800-talets slut
Damskrivbord 1800-talets slut
Damskrivbord 1800-talets slut
Damskrivbord 1800-talets slut
Damskrivbord 1800-talets slut

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

DAMSKRIVBORD, Louis XVI, Frankrike 1800-talets slut, mahognybetsad bok, fristående, tvålådigt, skinnklädd skiva med guldsnitt, dekor av band- och pärlstav, mitten med à la greque och kvist, kannelerade ben, nyckel finns, höjd 77,5, 99,5 x 59 cm

Slitage

742730

2020-03-08