Denice Zetterqvist

Denice Zetterqvist
Denice Zetterqvist
Denice Zetterqvist
Denice Zetterqvist
Denice Zetterqvist
Denice Zetterqvist

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DENICE ZETTERQVIST (1929-2014): komposition, signerad Denice Zetterqvist, olja på duk, 69x90 cm

742736

2020-03-04