Emile Breysse, Landskap, olja

Emile Breysse, Landskap, olja
Emile Breysse, Landskap, olja
Emile Breysse, Landskap, olja
Emile Breysse, Landskap, olja
Emile Breysse, Landskap, olja
Emile Breysse, Landskap, olja
Emile Breysse, Landskap, olja
Emile Breysse, Landskap, olja
Emile Breysse, Landskap, olja
Emile Breysse, Landskap, olja

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EMILE BREYSSE (Frankrike 1880-1965): Franskt landskap, signerad Emile Breysse, olja på pannå av papp, 40x61 cm

742737

2020-03-08