Filmprojektor 1920-tal

Filmprojektor 1920-tal
Filmprojektor 1920-tal
Filmprojektor 1920-tal
Filmprojektor 1920-tal
Filmprojektor 1920-tal
Filmprojektor 1920-tal
Filmprojektor 1920-tal
Filmprojektor 1920-tal
Filmprojektor 1920-tal
Filmprojektor 1920-tal
Filmprojektor 1920-tal
Filmprojektor 1920-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FILMPROJEKTOR, 1920-tal, Pathé Baby, med 41 filmrullar

Slitage, trasigt glas

742746

2020-02-27