Anders Fogelin färglitografier

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDERS FOGELIN (1933-1982): 2 st färglitografier, signerade, daterade 1977 och numrerade 168/285, bildstorlek 46,5 x 58,5 cm.

Något gulnade. Ej examinarede ur ram.

742761

2020-03-09