Anders Fogelin färglitografi

Anders Fogelin färglitografi
Anders Fogelin färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

ANDERS FOGELIN (1933-1982):Från Malta, färglitografi, signerad och numrerad PT, bildstorlek 42,5 x 53,5 cm.

Något gulnad, ej examinerad ur ram.

742764

2020-03-10