Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Blå punkt mot grön bakgrund, signerad Olofsson, med dedikation, numrerad 14/60, färgserigrafi, 12x16 cm
742770
2020-03-08
Gör en kostnadsfri värdering här