Pierre Olofsson, färglitografi

Klubbat för:

3 400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Blå punkt mot grön bakgrund, signerad Olofsson, med dedikation, numrerad 14/60, färgserigrafi, 12x16 cm

Zustandsbeschreibung

742770

2020-03-08