Penselvas, tidigt 1900-tal, Kina

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PENSELVAS, porslin, Kina, tidigt 1900-tal, dekor i famille rose av påfågel och pioner, märkt med "Yongzhengs märke", höjd 26 cm

Smärre slitage

742777

2020-03-08