Klubbat för:
130 EUR
Utropspris
200 EUR
LEJONHUNDAR / FOHUNDAR, ett par, jadeit. Kina, 1900-tal, i form av fohundar, medföljande träsocklar, total höjd 16,5 cm.
Smärre slitage
742810
2020-02-27
Gör en kostnadsfri värdering här