Figuriner fohundar

Figuriner fohundar
Figuriner fohundar
Figuriner fohundar
Figuriner fohundar
Figuriner fohundar
Figuriner fohundar
Figuriner fohundar
Figuriner fohundar

Klubbat för:

130 EUR

Utropspris

200 EUR

LEJONHUNDAR / FOHUNDAR, ett par, jadeit. Kina, 1900-tal, i form av fohundar, medföljande träsocklar, total höjd 16,5 cm.

Smärre slitage

742810

2020-02-27