Orientmatta Afghan

Orientmatta Afghan
Orientmatta Afghan
Orientmatta Afghan
Orientmatta Afghan
Orientmatta Afghan
Orientmatta Afghan
Orientmatta Afghan
Orientmatta Afghan

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ORIENTMATTA, Afghan, old/semiantik, ca 390 x 300 cm

Bruksslitage, skador

742812

2020-03-09