Greta Gerell
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GRETA GERELL (1898-1982): Stilleben, signerad och daterad Gerell Paris-45, olja på pannå, ca 23x31,5 cm,
Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
Internationella kvinnodagen 8 mars
Krackeleringar
742815
2020-03-08