Maria Fröberg

Maria Fröberg
Maria Fröberg
Maria Fröberg
Maria Fröberg
Maria Fröberg
Maria Fröberg

Klubbat för:

1 800 SEK

2 000 SEK

MARIA FRÖBERG (1886-1962): Böljande landsskap, signerad Maria Fröberg, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 39x59 cm,

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
Internationella kvinnodagen 8 mars

742816

2020-03-08