Klubbat för:
1 800 SEK
2 000 SEK
MARIA FRÖBERG (1886-1962): Böljande landsskap, signerad Maria Fröberg, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 39x59 cm,
Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
Internationella kvinnodagen 8 mars
742816
2020-03-08