Sonia Delaunay
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SONIA DELAUNAY, (1885-1979): "Spoutnik" 1976, färglitografi, signerad och numrerad Sonia Delaunay IL/L, ca 64x49 cm,
Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
Internationella kvinnodagen 8 mars
Gulnader
742818
2020-03-08