Pentti Sarpaneva halsband

Pentti Sarpaneva halsband
Pentti Sarpaneva halsband
Pentti Sarpaneva halsband
Pentti Sarpaneva halsband
Pentti Sarpaneva halsband
Pentti Sarpaneva halsband
Pentti Sarpaneva halsband
Pentti Sarpaneva halsband

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PENTTI SARPANEVA, halsband, brons, infattad brungul agat, 1970-tal, Finland, stämplad P. Sarpaneva, mått exkl. kedja ca 13,5x7,5 cm

Kedja med bruksslitage, smärre smuts

742822

2020-03-05