Amanda Bergstedt oljemålning

Amanda Bergstedt oljemålning
Amanda Bergstedt oljemålning
Amanda Bergstedt oljemålning
Amanda Bergstedt oljemålning
Amanda Bergstedt oljemålning
Amanda Bergstedt oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 500 SEK

AMANDA BERGSTEDT (1841-1918): Damporträtt, signerad, olja på duk, ca 75x62 cm

742825

2020-03-14