Eric Grate olja

Eric Grate olja
Eric Grate olja
Eric Grate olja
Eric Grate olja
Eric Grate olja
Eric Grate olja

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIC GRATE (1896-1983): Mor med barn, olja på duk, signerad Grate, 27x49,5 cm

742826

2020-03-14