Böhlmarks vägglampa

Böhlmarks vägglampa
Böhlmarks vägglampa
Böhlmarks vägglampa
Böhlmarks vägglampa
Böhlmarks vägglampa
Böhlmarks vägglampa

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÖHLMARKS, vägglampa för utomhusbruk, 1920/30-tal, lackerat stål, numrerad 42034, längd från vägg 36, höjd 30 cm

Korrosion

742831

2020-03-14