JOHN-ERIK BÄCKERSTEN

JOHN-ERIK BÄCKERSTEN
JOHN-ERIK BÄCKERSTEN
JOHN-ERIK BÄCKERSTEN
JOHN-ERIK BÄCKERSTEN
JOHN-ERIK BÄCKERSTEN
JOHN-ERIK BÄCKERSTEN

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHN-ERIK BÄCKERSTEN, "Så skimmrande var aldrig havet ", olja på duk, monogramsignerad, mått ca 65x81 cm

742844

2020-03-04