Tapa Stilla havet
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
TAPA, del av, 1900-tal, Stilla havet, 9-13 numrerade bemålade fält med dekor av bl.a namn, ca 437x243 cm
Ingår i Barbro B. Johanssons samling
Kuntoraportti
Reparerbara mindre skador, slitage
742854
Päivämäärä:
2020-03-08