Skrivbyrå
Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SKRIVBYRÅ, nyrenässans, omkring 1900, fanérad, draghantag i mässing, höjd ca 140, 100x48 cm,
Zustandsbeschreibung
Sprickor, fanerbortfall, slitage, dekorelement saknas, del av ryggen saknas, sidor betsade, nyckel saknas
742862
2020-03-04