Märta Måås-Fjetterström

Märta Måås-Fjetterström
Märta Måås-Fjetterström
Märta Måås-Fjetterström
Märta Måås-Fjetterström
Märta Måås-Fjetterström
Märta Måås-Fjetterström

Klubbat för:

31 000 SEK

Utropspris

22 000 SEK

MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM, "Grön äng", rölakan, formgiven 1929, rölakan, signerad AB MMF, ca 228x135 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

742867

2020-03-04