Blyinfattade fönster

Blyinfattade fönster
Blyinfattade fönster
Blyinfattade fönster
Blyinfattade fönster
Blyinfattade fönster
Blyinfattade fönster
Blyinfattade fönster
Blyinfattade fönster

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BLYINFATTADE FÖNSTER, 3 st., jugend, varav två med fågelmotiv, ca 50x45 resp. 55x48 cm

Slitage och skador, ett glas löst, glas saknas delvis

742891

2020-02-27