Silvia Leitu akvarell
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
SILVIA LEITU (Estland, 1912-1969): Liljor, signerad Silvia Leitu, akvarell, ca 58 x 26 cm.
Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
Internationella kvinnodagen 8 mars
Ej examinerad ur ram.
742910
2020-03-08