Silvia Leitu akvarell

Silvia Leitu akvarell
Silvia Leitu akvarell

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

SILVIA LEITU (Estland, 1912-1969): Liljor, signerad Silvia Leitu, akvarell, ca 58 x 26 cm.

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
Internationella kvinnodagen 8 mars

Ej examinerad ur ram.

742910

2020-03-08