Golv- / bordslampa

Golv- / bordslampa
Golv- / bordslampa
Golv- / bordslampa
Golv- / bordslampa
Golv- / bordslampa
Golv- / bordslampa

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLV- / BORDSLAMPA, 1950/60-tal, massiv teak, textilklädd skärm, höjd ca 72 cm inkl sockel (höjd 119 cm inkl skärm

Bruksslitage, ej funktionstetsad.

742925

2020-03-09