Le Ba Dang litografi

Le Ba Dang litografi
Le Ba Dang litografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LE BA DANG (Hoi Lebadang) (Vietnamn 1921-2015) "Ryttare", signerad, litografi, ca 56x39 cm

742946

2020-03-04