Max Papart färgcarborundum

Max Papart färgcarborundum
Max Papart färgcarborundum
Max Papart färgcarborundum
Max Papart färgcarborundum

Klubbat för:

850 SEK

1 500 SEK

MAX PAPART (Frankrike, 1911-1994): Komposition, signerad Max Papart samt numrerad bakom passepartout, färgcarborundum, 69x65 cm

Ej examinerad ur ram

742947

2020-03-04