Klubbat för:
850 SEK
1 500 SEK
MAX PAPART (Frankrike, 1911-1994): Komposition, signerad Max Papart samt numrerad bakom passepartout, färgcarborundum, 69x65 cm
Ej examinerad ur ram
742947
2020-03-04