Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, Art deco, 1920/30-tal, fanér i valnöt, intarsia, nyckel finns, höjd ca 119 samt 138x45

Bruks och åldersrelaterat slitage

742951

2020-03-04