Gucci resväska

Gucci resväska
Gucci resväska
Gucci resväska
Gucci resväska
Gucci resväska
Gucci resväska
Gucci resväska
Gucci resväska
Gucci resväska
Gucci resväska
Gucci resväska
Gucci resväska
Gucci resväska
Gucci resväska

Klubbat för:

1 300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

GUCCI, resväska, monogrammönstrad canvas i blått med mörkblå skinndetaljer, ca 47x73x20 cm

Kuntoraportti

Slitage, ställvist hårt. Invändigt med fuktskador

742954

Päivämäärä:

2020-03-12