Gucci resväska
Klubbat för:
1 300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
GUCCI, resväska, monogrammönstrad canvas i blått med mörkblå skinndetaljer, ca 47x73x20 cm
Kuntoraportti
Slitage, ställvist hårt. Invändigt med fuktskador
742954
Päivämäärä:
2020-03-12