Stig Claesson pastell
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STIG CLAESSON "SLAS" (1928-2008): "Södermälarstrand", ur portföljen "Vår i Stockholm", signerad samtdaterad Stig Claesson 70, färglitografi, numrerad 167/260, ca 36x51 cm
Ej examinerad ur ram
742957
2020-03-04