Stig Claesson pastell

Stig Claesson pastell
Stig Claesson pastell

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG CLAESSON "SLAS" (1928-2008): "Södermälarstrand", ur portföljen "Vår i Stockholm", signerad samtdaterad Stig Claesson 70, färglitografi, numrerad 167/260, ca 36x51 cm

Ej examinerad ur ram

742957

2020-03-04