Lars Jonson färglitografi

Lars Jonson färglitografi
Lars Jonson färglitografi
Lars Jonson färglitografi
Lars Jonson färglitografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARS JONSON, "I högt gräs", storspov, färglitografi, signerad, numrerad 220/360, ca 43x57 cm

Ej examinerad ur ram

742978

2020-03-03