Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
NILS DARDEL (1888-1943): "Flickhuvud", signerad och daterad Dardel 1931, blyerts, bildyta innanför passepartout ca 57x45 cm
HISTORIK: Utställd på Liljevalchs konsthall 1955
743004
2020-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här