Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SEXTANT, 1900-talets andra hälft, C. Plath Hamburg, i träetui, etuiets storlek ca 17, 28x25 cm, tabellverk för användning av sextant (1967) medföljer
Lackskador
743011
2020-04-26
Gör en kostnadsfri värdering här