Sextant Plath

Sextant Plath
Sextant Plath
Sextant Plath
Sextant Plath
Sextant Plath
Sextant Plath
Sextant Plath
Sextant Plath
Sextant Plath
Sextant Plath
Sextant Plath
Sextant Plath

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SEXTANT, 1900-talets andra hälft, C. Plath Hamburg, i träetui, etuiets storlek ca 17, 28x25 cm, tabellverk för användning av sextant (1967) medföljer

Lackskador

743011

2020-04-26