urna Fürstenberg
Closed
2020-03-04
743013
| Sold for | 650 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
URNA med hänklar, empirestil, 1900-talets första hälft, Fürstenberg, höjd ca 35, diameter 26 cm
Smärre slitage