urna Fürstenberg

urna Fürstenberg
urna Fürstenberg
urna Fürstenberg
urna Fürstenberg
urna Fürstenberg
urna Fürstenberg
urna Fürstenberg
urna Fürstenberg
urna Fürstenberg
urna Fürstenberg

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

URNA med hänklar, empirestil, 1900-talets första hälft, Fürstenberg, höjd ca 35, diameter 26 cm

Smärre slitage

743013

2020-03-04