Lennart Rosensohn oljemålning

Lennart Rosensohn oljemålning
Lennart Rosensohn oljemålning
Lennart Rosensohn oljemålning
Lennart Rosensohn oljemålning
Lennart Rosensohn oljemålning
Lennart Rosensohn oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LENNART ROSENSOHN (1918-1994): Motiv med män, signerad Rosensohn, daterad 1965, olja på duk, ca 74 x 95 cm

Skador: Färgbortfall

743024

2020-03-07