Paul Conti fåtölj 6250

Paul Conti fåtölj 6250
Paul Conti fåtölj 6250
Paul Conti fåtölj 6250
Paul Conti fåtölj 6250
Paul Conti fåtölj 6250
Paul Conti fåtölj 6250
Paul Conti fåtölj 6250
Paul Conti fåtölj 6250
Paul Conti fåtölj 6250
Paul Conti fåtölj 6250
Paul Conti fåtölj 6250
Paul Conti fåtölj 6250
Paul Conti fåtölj 6250
Paul Conti fåtölj 6250
Paul Conti fåtölj 6250
Paul Conti fåtölj 6250
Paul Conti fåtölj 6250
Paul Conti fåtölj 6250

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PAUL CONTI, fåtöllj, modell 6250, för G-Plan, 1960-tal, snurrbar, galonklädsel, sitthöjd ca 42 cm

Släpp i söm i ryggen, reva under dyna, i övrigt lättare bruksslitage

743034

2020-02-29