Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BYST, 1800-tal, mansfigur, marmor, märkt W. Carter. S.C. 1871., höjd 86, 56x28 cm, piedestal i gips, 1900-tal, medföljer höjd ca 88 cm
Ytslitage, sockel med lagning
743040
2020-02-29
Gör en kostnadsfri värdering här