Antonio Saura

Antonio Saura
Antonio Saura

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANTONIO SAURA (Spanien, 1930-2001): Komposition, signerad, 24/80, litografi, bildmått ca 24x19 cm

743047

2020-02-29