Kopparkärl

Kopparkärl
Kopparkärl
Kopparkärl
Kopparkärl
Kopparkärl
Kopparkärl
Kopparkärl
Kopparkärl

Klubbat för:

600 SEK

1 000 SEK

HINK, 1800-tal, koppar, bukig form, tvinnade hänklar, höjd ca 28 cm

Bucklor

743072

2020-02-29